• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Kontakt oss

NADDERUDHALLEN
KONTAKT OSS

Pr. telefon

915 51 347

Mandag - Fredag: 17.00 - 19.30

Pr. e-post:

eb85basket@gmail.com

Facebook: 

eb85basketball

 

Haukeveien 12

1357 Bekkestua

info@nadderudhallen.no  |   Tel. 67 10 14 40

Støtt oss

Lagkontakter

Glad i basket og ønsker å bidra? Vi er takknemlig for alle store og små bidrag.

VIPPS #128298 EB-85

Støttemedlem: kr 100

Norsk Tipping Grasrotandel:
Org nr 989 775 170 
Eikeli Bærum Basketballklubb 1985 - EB-85

Her finner du email adresser til våre lagkontakter:

J04: Per Øyvind Fjellhøy (per@foodbroker.no)

J05: Mari Waage (mari.waage@gmail.com)

J06: Elisabeth Deisz (elisabeth.deisz@lyse.net)

J07: Andreas Tveteraas (atveteraas@gmail.com)

J08: Edvard Bakke (edvard.bakke@lo.no)

J09/10: cathrinealsaker@hotmail.com

4. Div Mennarne.selvik@mills.no

G02: Torkil Fangel (torkil@spgcorp.no)

G03-04: Robert Abelsen (robertabelsen@yahoo.com)

G05: Anette Aabel (anette.aabel@gmail.com)

G05-new:Jon Østby (jonostby@gmail.com)

G06: Kristin Stubbraaten (k_stubbraaten@hotmail.com)

G07:  ida.ormberg@gmail.com

G08heidialvestrand@yahoo.no

G09: Magnus Sandholt (mtsandholt@gmail.com)

G10/11: Bastien Gallet (bastiengallet@outlook.com)

Du kan også sende en e-post på: eb85basket@gmail.com eller fylle inn vårt kontakt skjema: